Hurá, první vysvědčení je tady!

29.01.2015 18:08

Skoro se tomu ani nechce věřit, ale pět měsíců školy je už za námi a dnes liščata čekalo jejich první vysvědčení. Děti byly natěšené už od samého rána, a přestože dnešní vyučování bylo plné her a zábavy, neustále se někdo ptal, kdy už to vysvědčení dostane :-)

Nakonec se přece jen dočkali... 

Všechna liščata mají jedničky odshora až dolů a myslím si, že naprosto zaslouženě. Děti udělaly obrovský kus práce - všechny si dokážou přečíst i napsat, co potřebují (byť zatím s chybami), postupně se učí tvary psacích písmen, docela hbitě sčítají a odčítají, orientují se v jednotlivých tématech  prvouky, cvičí, zpívají, nakreslily spoustu krásných obrázků a na jarmarku si vydělaly svoje první peníze :-) A to nemluvím o zvládání takových zdánlivě samozřejmých věcí, jako je chystání pomůcek podle rozvrhu, rozdávání sešitů, dodržování školního řádu atd. Už nikdy za celou školní docházku nebude viditelný takový pokrok, jako právě v první třídě.

Děkuji vám za vynikající spolupráci a těším se, že ve stejném duchu bude pokračovat i nadále. Přeji pevné nervy a hodně radosti z úspěchů vašich prvňáčků.

PS: Moc děkuji za krásné květiny a čokolády :-)