První školní týden - aktualizováno 1. září!

31.08.2015 14:21

Milá liščata, 

nový školní rok začíná v úterý 1. září 2015 v 8 hodin - to už všichni jistě víte od Punti a Gábiny, ale co bude dál?

Takže:

  • 1. září - zahájení školního roku (jen se přivítáme, 1 vyučovací hodinu si popovídáme a pak půjdete domů nebo do družiny, tam vás rodiče musí zapsat hned tento den)
  • 2. září - 4 vyučovací hodiny (doneste si Prázdninové deníčky, psací potřeby, pastelky, přezůvky a svačinu, polštářek a taky aktovku - budeme si rozdávat učebnice)
  • 3. září - 4 vyučovací hodiny (totéž, co ve středu - čeká nás rozdávání učebnic, sešitů a další třídnické práce)
  • 4. září - 4 vyučovací hodiny (opět třídnické práce a navíc už i nějaké lehčí opakování - pomalu začnu zjišťovat, co všechno jste zapomněli :-) )
Od pondělí 7. září 2015 se budeme učit podle stálého rozvrhu (dodám ho na webovky i vytištěný  - ten, co visí na dveřích, si zatím neopisujte, ještě může dojít k nějakým změnám). Kroužky se rozjedou až později, pravděpodobně po 20. září, upřesním na třídní schůzce.
 
S průběhem začátku školního roku se můžete seznámit i na školním webu.
 
Všechny věci, které děti donesou do školy (tabulky, barvy, plastelíny, voskovky, zástěry.....) MUSÍ být podepsané, nejlépe křestním jménem a tiskacím (čitelným) písmem. 
 
Z hygienických potřeb stačí jen papírové kapesníčky, zbytek máme ještě z loňska.
 
Výtvarné potřeby budeme mít letos ještě ve společných krabicích, takže prosím neposílejte žádné kufříky atd. (ty nebudeme potřebovat ani příští rok, nakoupím pro děti krabice z Ikey, ať to tu nemáme "každý pes jiná ves"
 
Sledujte prosím webovky denně, alespoň teď zezačátku, než si děti opět zavedou úkolníčky a trochu se zorientují :-)