Recitační soutěž - máme zlato a bronz :-)

10.02.2015 16:11

Hurá! Liščata mají zlato a bronz :-)

Za nejlepší recitátorku v kategorii 1. tříd byla jednoznačně uznána Anetka se svou Paní Zimou, 2. místo obsadila Barunka z 1.B s básní Ptám se, ptám se Pampeliško a 3. příčka patří opět nám, lépe řečeno Adélce a jejímu přednesu básně Haló, haló.
Ani Danek s Kubou si nevedli špatně, básničky měli hezky nacvičené, jen asi nedokázali zvládnout trému tak, jako děvčata, a to se trochu odrazilo na jejich přednesu. 

Ale pěkně popořádku.

V třídním kole, které proběhlo na konci ledna, mě liščata příjemně překvapila. Kluci i holky si zasloužili velikou jedničku a hvězdičku k ní posílám všem maminkám, tatínkům, dědečkům či babičkám - zkrátka všem, kteří dětem pomohli básničky tak hezky nacvičit. Vybrat čtyři nejlepší bylo nemožné, a tak jsem vyhlásila semifinále, do kterého postoupili: Péťa, Patrik, Kuba, Danek, Šimon,  Adélka, Anetka a Kačka. Dostali týden na to, aby básničky vypilovali. V pátek se tedy znovu utkalo těchto "8 statečných" a já jsem byla opět tam, kde předtím :-). Po dlouhém zvažování jsem nakonec vybrala 4 finalisty a jak to všechno bylo dál, už víte :-)

Ještě jednou blahopřeji Anetce i Adélce a děkuji všem dětem i rodičům za velmi zodpovědnou přípravu na soutěž.